Skoč na obsah Skoč na menu

dis.sk - detektívna informačná služba

 D.I.S. Žurnál 

Žurnál

D.I.S. Žurnál 2/2012 [pdf]

Dokážeme vytvárať inovatívne produkty bezpečnostných služieb. Museli sme prehodnotiť priority. Galéria vzorných pracovníkov DIS. Rozhovor so Slavomírom Puškárom. MY Žilinské noviny o jubileu spoločnosti DIS. Jubilanti v spoločnosti DIS v roku 2012.

 

D.I.S. Žurnál 1/2012 [pdf]

 

DIS je vlajkovou loďou bezpečnostného priemyslu. DIS má pevné místo na českém trhu. Jubilujúca DIS SR má už 15 rokov. Novovzniknutá komora ocenila jubilujúcu DIS. Víťazom IV. memoriálu Ing. L. Kuffu domáca DIS. Jubilanti v spoločnosti DIS v roku 2012.

 

D.I.S. Žurnál 1/2011 [pdf]

O tisícku zamestnancov sa treba dobre starať. DIS ČR je skutočne dobrá spoločnosť. Tretíkrát - to už je tradícia. Mediálni partneri spoločnosti DIS. Školiace stredisko DIS ČR s ministerskou akreditáciou. Jubilanti v spoločnosti DIS v roku 2011.

 

D.I.S. Žurnál 2/2009 [pdf]

Propozície Memoriálu Ing. Ladislava Kuffu. Pietna spomienka na cintoríne v Bytčici. Štyri reprezentácie futbalistov na medzinárodnom turnaji. Zo zákulisia prvého ročníka turnaja. Fotoreportáž zo slávnostného odovzdávania pohárov. Jubilantom želáme: Mnoga leta Živio!

 

D.I.S. Žurnál 1/2009 [pdf]

Za Ladislavom Kuffom mladším. Práca s ľuďmi je mojou veľkou životnou výzvou. Detektívna služba musí zvládať celú abecedu. DIS je uznávaná spoločnosť v Českej republike.


D.I.S. Žurnál 1/2008 [pdf]

Ivan Sudzina riadi služby na západnom Slovensku. Na východe Slovenska je DIS v dobrých rukách. DIS má vlastný školiaci systém. Detektívna služba je pýchou značky.

 

D.I.S. Žurnál 1/2007 [pdf]

O detektívnej službe som vždy sníval. Odmenení pracovníci Detektívnej Informačnej služby. Médiá o Detektívnej Informačnej Službe. Na 400 robotov v automabilke KIA dozerá 60 kamier.

D.I.S. Žurnál 1_2/2007 [pdf]

 Doplnok k žurnálu 1/2007